info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
White Rabbit

Вайт Реббит

White Rabbit – це ігровий автомат від компанії Big Time Gaming, який заснований на казковій тематиці Аліси в країні див. Він має 5 барабанів та до 248 832 шляхів виграшу, що є дуже високим показником для онлайн-слоту.

У грі White Rabbit є кілька функцій, які допомагають збільшити шанси на виграш. Однією з них є функція “Extending Reels”, яка дозволяє збільшувати кількість символів на барабанах до 12. Також в грі є функція “Caterpillar”, яка додає до 4 додаткових символів на барабани. Гравці також можуть отримати бонусні спіни, якщо випадуть три символи кролика.

Один з найцікавіших аспектів ігрового автомата White Rabbit – це його бонусний раунд. У цьому раунді гравці отримують до 12 бонусних спінів та мають можливість виграти ще більше призів. Крім того, якщо під час бонусного раунду з’являється символ кролика, то це може призвести до випадання додаткових бонусних спінів.

В загальному, ігровий автомат White Rabbit – це захоплюючий та цікавий ігровий процес з великою кількістю виграшних можливостей та цікавими функціями. Якщо ви любите казкові теми та азартні ігри, то цей слот може стати для вас справжнім відкриттям.

FAQs

Яка тематика представлена в ігровому автоматі White Rabbit від компанії Big Time Gaming?

Ігровий автомат White Rabbit від Big Time Gaming заснований на казковій темі Аліси в країні чудес.

Які характеристики ігрового автомата White Rabbit?

Ігровий автомат White Rabbit має 5 барабанів і до 248 832 шляхів виграшу, що є дуже високим показником для онлайн-слота.

Які цікаві функції присутні в грі White Rabbit?

У грі є функція “Extending Reels”, яка збільшує кількість символів на барабанах до 12, а також функція “Caterpillar”, що додає додаткові символи на барабани. Гравці можуть отримати бонусні спіни, випадаючи три символи кролика.

Чим цікавий бонусний раунд у грі White Rabbit?

Бонусний раунд у грі дарує гравцям до 12 бонусних спінів і додаткові виграші. Поява символу кролика під час бонусного раунду може призвести до отримання додаткових бонусних спінів.

Відправити відгук про White Rabbit
Новий коментар