info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее

Dragon’s Chest

Dragon’s Chest – це захоплюючий ігровий автомат від провайдера Booming Games з тематикою фентезі та магії. Гравці можуть отримати багато приємних вражень від гри на цьому автоматі завдяки красивій графіці, приємному звуковому супроводу та різноманітним бонусним функціям.

Ігровий автомат складається з 5 барабанів та 20 ліній для ставок. Гравці можуть ставити від 0,20 до 200 монет на спін. Серед символів на барабанах можна побачити різних драконів, магічні свічки, алхімічні інструменти та кришталеві кулі.

Бонусні функції включають безкоштовні спіни, розширюючийся символ, який з’являється під час безкоштовних спінів, та функцію Dragon’s Chest, яка активується за три бонусні символи на барабанах. Гравці отримають можливість відкрити кілька скарбниць дракона та виграти множники ставок.

У цілому, Dragon’s Chest – це чудовий вибір для любителів фентезі-тематики та бажаючих отримати великі виграші.

FAQ

Які особливості у грального автомата “Dragons Chest”?

“Dragons Chest” пропонує унікальні функції, такі як безкоштовні обертання, дикі символи та бонусні ігри, які можуть збільшити ваш виграш.

Що представляє собою символ “Wild” в “Dragons Chest”?

Символ “Wild” в “Dragons Chest” може замінити будь-який інший символ, окрім бонусного, щоб допомогти формувати виграшні комбінації.

Як отримати безкоштовні обертання в “Dragons Chest”?

Безкоштовні обертання в “Dragons Chest” можна отримати при випаданні трьох і більше символів Scatter на барабанах.

Які мінімальна і максимальна ставки в “Dragons Chest”?

Мінімальна ставка в “Dragons Chest” становить 0.01 монети на лінію, а максимальна – 10 монет на лінію.

Відправити відгук про Dragon’s Chest
Новий коментар