info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Wild Diamond 7x

Wild Diamond 7X

Wild Diamond 7x – це 3-барабанний онлайн-слот від Booming Games, який відноситься до класичних ігор з фруктовою тематикою. Ігровий автомат має 10 виграшних ліній та приємний дизайн.

Серед символів на барабанах гри можна побачити сімки, BAR-логотипи, а також фрукти, такі як вишні, лимони та апельсини. Вишні є найдешевшими символами, а сімки найбільш цінними.

У грі є також спеціальний символ – дикий зображений як алмаз. Він може заміняти будь-який інший символ на барабані, щоб сформувати виграшну комбінацію.

Один з цікавих функцій гри – це можливість виграти множник виграшу до 7x. Для цього необхідно отримати три дикі символи на лінії виграшу.

Також у грі є функція “Double or Nothing”, яка дає можливість збільшити виграш за допомогою ігри на ризик. Гравець може вибрати колір наступної картки – чорний або червоний. Якщо вибір виявиться правильним, виграш буде подвоєно. Якщо ж неправильним – гравець втрачає весь виграш.

Wild Diamond 7x – це проста і захоплива гра, яка підійде як для початківців, так і для досвідчених гравців, які люблять класичні фруктові слоти з можливістю виграти додаткові множники виграшу.

Відправити відгук про Wild Diamond 7x
Новий коментар