info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Howling Wolves

Howling Wolves Slot

Howling Wolves – захоплюючий ігровий автомат від Booming Games, який перенесе вас до дикої природи Північної Америки. Гра має 5 барабанів і 25 ліній виплат, а також багато функцій і бонусних можливостей, які допоможуть виграти великі призи.

Особливістю гри є наявність символів з образом вовків, які можуть замінювати будь-який інший символ на барабанах. Також в грі є символ скаттера, який може активувати безкоштовні спіни. Чим більше скаттерів на барабанах, тим більше безкоштовних спінів ви отримаєте.

Однією з цікавих функцій гри є “Hold and Win”. Вона активується при випадінні трьох символів з зображенням золотих лап вовка на барабанах. Ви отримаєте 3 респіни, щоб заповнити барабани символами золотих лап, і кожен новий символ золотих лап додасть вам ще один респін. Якщо в процесі респінів всі комірки барабанів заповняться символами золотих лап, то ви виграєте головний приз.

Howling Wolves – це захоплюючий та цікавий ігровий автомат, який сподобається як новачкам, так і професіоналам.

Відправити відгук про Howling Wolves
Новий коментар