info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Sphinx Fortune Hold and Win

Sphinx Fortune Slot

Sphinx Fortune Hold and Win – захоплюючий ігровий автомат від Booming Games, який перенесе вас в таємничий світ Давнього Єгипту. Гра має 5 барабанів і 25 ліній виплат, а також багато функцій та бонусних можливостей, що допоможуть виграти великі призи.

Особливістю гри є функція “Hold and Win”, яка активується при випадінні трьох символів зі скарбами. Ви отримаєте 3 респіни, щоб заповнити барабани символами, причому кожен новий символ зі скарбами додає ще один респін. Якщо в процесі респінів заповняться всі комірки барабанів символами зі скарбами, то ви отримаєте головний приз.

Також в грі є символ Сфінкса, який є диким і може замінювати будь-який інший символ, крім символу зі скарбами. Якщо на барабанах випаде 3 символи Сфінкса, то ви отримаєте 10 безкоштовних спінів.

Sphinx Fortune Hold and Win – це захоплюючий та цікавий ігровий автомат, який сподобається як початківцям, так і професіоналам.

Відправити відгук про Sphinx Fortune Hold and Win
Новий коментар