info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Sphinx Fortune Hold and Win

Sphinx Fortune Slot

Sphinx Fortune Hold and Win – захоплюючий ігровий автомат від Booming Games, який перенесе вас в таємничий світ Давнього Єгипту. Гра має 5 барабанів і 25 ліній виплат, а також багато функцій та бонусних можливостей, що допоможуть виграти великі призи.

Особливістю гри є функція “Hold and Win”, яка активується при випадінні трьох символів зі скарбами. Ви отримаєте 3 респіни, щоб заповнити барабани символами, причому кожен новий символ зі скарбами додає ще один респін. Якщо в процесі респінів заповняться всі комірки барабанів символами зі скарбами, то ви отримаєте головний приз.

Також в грі є символ Сфінкса, який є диким і може замінювати будь-який інший символ, крім символу зі скарбами. Якщо на барабанах випаде 3 символи Сфінкса, то ви отримаєте 10 безкоштовних спінів.

Sphinx Fortune Hold and Win – це захоплюючий та цікавий ігровий автомат, який сподобається як початківцям, так і професіоналам.

FAQ

Яка графіка в “Sphinx Fortune Hold And Win”?

“Sphinx Fortune Hold And Win” використовує деталізовану графіку, щоб відтворити атмосферу стародавнього Єгипту для гравців.

Яка мінімальна і максимальна ставка в “Sphinx Fortune Hold And Win”?

Мінімальна і максимальна ставка в “Sphinx Fortune Hold And Win” може варіюватися в залежності від казино, але в загальному випадку вони пропонують широкий діапазон для різних бюджетів.

Яку максимальну виплату можна отримати в “Sphinx Fortune Hold And Win”?

Максимальна виплата в “Sphinx Fortune Hold And Win” також може варіюватися, але вона зазвичай достатньо щедра завдяки функції Hold And Win.

Можна грати в “Sphinx Fortune Hold And Win” на мобільних пристроях?

“Sphinx Fortune Hold And Win” оптимізований для мобільних пристроїв, що дозволяє гравцям насолоджуватися грою в будь-який час і в будь-якому місці.

Відправити відгук про Sphinx Fortune Hold and Win
Новий коментар