info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Vikings and Gods 2

Vikings and Gods 2 – це новий ігровий автомат від розробника Spinomenal, який відправить вас у захоплюючу подорож разом з вікінгами та богами. Автомат має 5 барабанів та 25 ліній виплат, а також цікаві ігрові функції.

У грі є символи диких і розкиданих (Scatter). Символ дикого є замінником для інших символів, допомагаючи створювати виграшні комбінації. Символ розкиду відкриває доступ до бонусного раунду, де ви зможете заробити ще більше монет.

Один з найцікавіших елементів в Vikings and Gods 2 – це функція супер-бонусу. Вона активується випадковим чином і дає можливість вибрати один з трьох бонусів, які надаються вам на вибір. Ви можете отримати додаткові безкоштовні спіни, подвоєння виграшів або доступ до додаткових раундів.

В цілому, Vikings and Gods 2 – це цікавий та захоплюючий ігровий автомат, який підійде як новачкам, так і досвідченим гравцям. Станьте частиною вікінгської культури та боріться разом з богами, щоб заробити великий виграш.

Відправити відгук про Vikings and Gods 2
Новий коментар