info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Tropical Gold

Tropical Gold Slot

Tropical Gold від Fugaso – це захоплюючий ігровий автомат, який переносить гравців на тропічний острів, де вони можуть насолоджуватися красивою графікою та унікальними ігровими функціями.

Ігровий автомат Tropical Gold має 5 барабанів та 10 ліній виплат. Кольорові символи включають у себе фрукти, тварин та диких тварин. У грі також є символи диких та скаттерів, які можуть допомогти гравцям збільшити свої виграші.

Символ дикого золотого слона замінює будь-який символ, крім скаттера, щоб створити виграшні комбінації. Символ скаттера, зображений золотим скарбом, запускає функцію безкоштовних спінів, якщо гравець отримує три або більше таких символів на екрані.

Під час функції безкоштовних спінів всі виграші подвоюються, і гравці можуть отримати до 15 безкоштовних спінів, в залежності від кількості символів скаттера, які були зібрані. Крім того, під час безкоштовних спінів з’являється символ бонусу, який може допомогти гравцям збільшити свої виграші ще більше.

Крім того, в грі є функція ризик-ігри, яка дозволяє гравцям подвоїти свої виграші, вибравши правильну карту. Але якщо гравець вибирає неправильну карту, він втрачає свій виграш.

Tropical Gold від Fugaso – це захоплюючий ігровий автомат, який пропонує гравцям унікальні функції та безліч можливостей для виграшу. Якщо ви любите яскраві та кольорові ігри, то Tropical Gold від Fugaso для вас!

Відправити відгук про Tropical Gold
Новий коментар