info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Tomb Raider Secret of the Sword

Tomb Raider Slot

Огляд грального автомата “Tomb Raider Secret of the Sword” від Microgaming.

“Tomb Raider Secret of the Sword” – це популярний онлайн-слот від Microgaming, заснований на відомій відеогрі “Томб Райдер”. Цей автомат пропонує захоплюючі пригоди з юною археологинею Ларою Крофт, яка вирушає на пошуки давнього меча, щоб врятувати світ від зла. Гра має високоякісну графіку, динамічні звукові ефекти та багато цікавих ігрових функцій.

Характеристики грального автомата:

 • Кількість барабанів: 5
 • Кількість ліній виплат: 30
 • Мінімальна ставка: 0,01 кредита
 • Максимальна ставка: 60 кредитів
 • Максимальний виграш: до 112 500 монет

Огляд ігрових функцій:

 1. Бонусна гра “Global Adventure”: Гравці відправляються у подорож по світу, збираючи фрагменти карти та шукаючи меч. Під час цієї гри можна отримати різні бонуси, такі як додаткові безкоштовні спіни, множники виграшів та додаткові виплати.
 2. Безкоштовні спіни: При випаданні трьох або більше символів меча на барабанах, гравці отримують 10 безкоштовних спінів з множником виграшів до 5 разів.
 3. Символ “Розширюючася Лара”: Якщо символ Лари Крофт випадає на барабані, він розширюється на всю висоту барабана, збільшуючи шанси на виграш.
 4. Випадкова функція “Super Mode”: В випадковий момент гри Лара може активувати “Super Mode”, пропонуючи 5 безкоштовних спінів з додатковими “дикими” символами, які можуть допомогти сформувати більші комбінації виграшів.
  Функція “Rolling Reels”: Виграшні комбінації видаляються з барабанів та замінюються новими символами, що може призвести до кількох послідовних виграшів поспіль.

FAQs

Які особливості грального автомата “Tomb Raider Secret of The Sword Slot”?

Гральний автомат “Tomb Raider Secret of The Sword Slot” переносить гравців у захоплюючий світ Лари Крофт. Гра має бонусні раунди, включаючи безкоштовні спіни та раунд “Зібрати мрії”. Графіка і анімації додають атмосфери пригоди.

Які шанси на виграш в “Tomb Raider Secret of The Sword Slot”?

Ймовірність виграшу в гральному автоматі “Tomb Raider Secret of The Sword Slot” залежить від багатьох факторів, таких як ставки та комбінації символів. Гра має середню варіабельність виграшів.

Які бонусні раунди доступні в автоматі “Tomb Raider Secret of The Sword Slot”?

“Tomb Raider Secret of The Sword Slot” пропонує різноманітні бонуси, включаючи раунд безкоштовних спінів з множниками та раунд “Зібрати мрії”, де можна отримати додаткові виграші. Ці функції роблять гру ще захопливішою.

Чи можна грати в “Tomb Raider Secret of The Sword Slot” на мобільних пристроях?

Так, гральний автомат “Tomb Raider Secret of The Sword Slot” доступний для гри на мобільних пристроях. Ви можете насолоджуватися пригодами Лари Крофт у будь-якому місці з допомогою свого смартфона або планшета.

Відправити відгук про Tomb Raider Secret of the Sword
Новий коментар