info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Tigers Gold

Tigers Gold Slot

Tigers Gold від Booongo – це гральний автомат з оригінальною тематикою, що базується на дикому житті тигрів. Цей слот пропонує красиву графіку та захоплюючий гральний процес, який не залишить байдужим любителів азартних ігор.

Гральний автомат Tigers Gold має 5 барабанів та 25 ліній виплат. Символи гри представлені зображеннями різних тварин, таких як тигр, слон, мавпа та інші. Найцінніший символ – це дикий тигр, який може замінити будь-який інший символ, щоб створити виграшну комбінацію.

Серед ігрових функцій Tigers Gold можна виділити безкоштовні спіни, які нараховуються при випадінні відповідних символів. Крім того, гральний автомат має функцію ризику, яка дає можливість подвоїти свій виграш, вгадавши колір або масть наступної карти.

Крім того, в грі є функція “Jackpot”, яка надає гравцям можливість виграти один із чотирьох джекпотів, які постійно зростають в розмірі.

Tigers Gold – це цікавий та захоплюючий слот з прекрасним дизайном та безліччю можливостей для виграшу. Якщо ви любите ігри з тваринами та дикою природою, то обов’язково спробуйте цей гральний автомат від Booongo.

FAQs

Які особливості гри “Tigers Gold”?

Гра “Tigers Gold” пропонує захоплюючий геймплей з дикими символами, безкоштовними спінами та можливістю виграти великі призи. Вас чекають захоплюючі пригоди в атмосфері джунглів.

Як активувати безкоштовні спіни в “Tigers Gold”?

Для активації безкоштовних спінів вам потрібно отримати три або більше символів Scatter на барабанах. Кількість безкоштовних спінів залежить від кількості символів Scatter, які ви зібрали.

Як працює функція “Re-Spin” в грі “Tigers Gold”?

Функція “Re-Spin” може активуватися випадковим чином в будь-якому раунді гри. Після неї барабани можуть повторно прокрутитися, надаючи вам ще одну можливість виграти.

Які особливості символів в грі “Tigers Gold”?

У грі “Tigers Gold” є дикий символ (Wild), який може замінювати інші символи, допомагаючи створювати виграшні комбінації. Також є символ Scatter, який активує безкоштовні спіни.

Відправити відгук про Tigers Gold
Новий коментар