info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Tigers Gold

Tigers Gold від Booongo – це гральний автомат з оригінальною тематикою, що базується на дикому житті тигрів. Цей слот пропонує красиву графіку та захоплюючий гральний процес, який не залишить байдужим любителів азартних ігор.

Гральний автомат Tigers Gold має 5 барабанів та 25 ліній виплат. Символи гри представлені зображеннями різних тварин, таких як тигр, слон, мавпа та інші. Найцінніший символ – це дикий тигр, який може замінити будь-який інший символ, щоб створити виграшну комбінацію.

Серед ігрових функцій Tigers Gold можна виділити безкоштовні спіни, які нараховуються при випадінні відповідних символів. Крім того, гральний автомат має функцію ризику, яка дає можливість подвоїти свій виграш, вгадавши колір або масть наступної карти.

Крім того, в грі є функція “Jackpot”, яка надає гравцям можливість виграти один із чотирьох джекпотів, які постійно зростають в розмірі.

Tigers Gold – це цікавий та захоплюючий слот з прекрасним дизайном та безліччю можливостей для виграшу. Якщо ви любите ігри з тваринами та дикою природою, то обов’язково спробуйте цей гральний автомат від Booongo.

Відправити відгук про Tigers Gold
Новий коментар