info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Tiger’s Glory

Tiger’s Glory – це слот від розробника Quickspin, який перенесе вас у світ давнього Риму та дозволить стати свідком епічних боїв гладіаторів з тиграми.

Гра має 6 барабанів і 4 096 способів виграти. Виграшні комбінації формуються від трьох однакових символів, починаючи з лівого краю барабана.

Символи, пов’язані з темою гри, включають гладіаторів, тигрів, щити і мечі, а також класичні картки від 9 до A.

Функція безкоштовних обертів запускається при випадінні трьох символів бонусу. Ви можете отримати від 7 до 20 безкоштовних обертів. Під час безкоштовних обертів на екрані з’являється символ Рицаря, який може дати вам ще більше виграшів.

Функція “Enraged Tiger” запускається, коли символ тигра випадає на барабані та перемагає гладіатора. У цьому випадку ви отримуєте ще більше безкоштовних обертів.

Tiger’s Glory – це захоплюючий слот з чудовою графікою та захоплюючими ігровими функціями, які дозволяють отримувати великі виграші. Якщо ви любите грати в слоти з тематикою Давнього Риму, то Tiger’s Glory – чудовий вибір для вас!

Відправити відгук про Tiger’s Glory
Новий коментар