info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
The Mummy Win Hunters EPICWAYS

Мисливці за Муміями EPICWAYS

The Mummy Win Hunters EPICWAYS – це ігровий автомат від компанії Fugaso з багатьма цікавими функціями та можливостями для виграшу.

Основні характеристики ігрового автомата:

  • EPICWAYS: ігровий автомат має від 324 до 117,649 способів виграти;
  • 6 барабанів;
  • Можливість виграти до 1,000,000 монет;
  • Можливість активації безкоштовних спінів та функції купівлі безкоштовних спінів.

Гра починається з вибору ставки, після чого гравець починає крутити барабани. Основні символи включають в себе давні єгипетські артефакти, такі як сфінкси, піраміди та фараони, а також стандартні карти від 9 до A.

Однією з головних функцій гри є безкоштовні спіни, які можна активувати при випадінні 3 або більше символів скаттера. Залежно від кількості скаттерів, гравець отримає від 10 до 20 безкоштовних спінів. Крім того, є функція купівлі безкоштовних спінів, яка дозволяє гравцям придбати безкоштовні спіни безпосередньо за гроші.

Також в грі є функція гемблінгу, яка дозволяє гравцям подвоїти свій виграш шляхом вгадування кольору або масті карти. Однак, якщо гравець помиляється, то він втрачає свій виграш.

В цілому, The Mummy Win Hunters EPICWAYS – це цікавий та захоплюючий ігровий автомат з багатьма можливостями для виграшу.

Відправити відгук про The Mummy Win Hunters EPICWAYS
Новий коментар