info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
The Mummy Win Hunters EPICWAYS

Мисливці за Муміями EPICWAYS

The Mummy Win Hunters EPICWAYS – це ігровий автомат від компанії Fugaso з багатьма цікавими функціями та можливостями для виграшу.

Основні характеристики ігрового автомата:

  • EPICWAYS: ігровий автомат має від 324 до 117,649 способів виграти;
  • 6 барабанів;
  • Можливість виграти до 1,000,000 монет;
  • Можливість активації безкоштовних спінів та функції купівлі безкоштовних спінів.

Гра починається з вибору ставки, після чого гравець починає крутити барабани. Основні символи включають в себе давні єгипетські артефакти, такі як сфінкси, піраміди та фараони, а також стандартні карти від 9 до A.

Однією з головних функцій гри є безкоштовні спіни, які можна активувати при випадінні 3 або більше символів скаттера. Залежно від кількості скаттерів, гравець отримає від 10 до 20 безкоштовних спінів. Крім того, є функція купівлі безкоштовних спінів, яка дозволяє гравцям придбати безкоштовні спіни безпосередньо за гроші.

Також в грі є функція гемблінгу, яка дозволяє гравцям подвоїти свій виграш шляхом вгадування кольору або масті карти. Однак, якщо гравець помиляється, то він втрачає свій виграш.

В цілому, The Mummy Win Hunters EPICWAYS – це цікавий та захоплюючий ігровий автомат з багатьма можливостями для виграшу.

FAQs

Які особливості грального автомата “The Mummy Win Hunters Epicways”?

Гральний автомат “The Mummy Win Hunters Epicways” відправить вас у захоплюючу подорож у пошуках скарбів завдяки унікальній механіці Epicways та різноманітним бонусам.

Які шанси на перемогу в “The Mummy Win Hunters Epicways”?

Ймовірність виграшу в гральному автоматі “The Mummy Win Hunters Epicways” залежить від різних факторів, включаючи розмір ставки та комбінації символів на барабанах. Гра має середню варіабельність виграшів.

Які бонусні раунди доступні в автоматі “The Mummy Win Hunters Epicways”?

“The Mummy Win Hunters Epicways” пропонує кілька бонусних раундів, включаючи безкоштовні спіни та раунд “Рулетка”, де ви можете збільшити свій виграш завдяки множникам.

Чи можна грати в “The Mummy Win Hunters Epicways” на мобільних пристроях?

Так, гральний автомат “The Mummy Win Hunters Epicways” підтримує гру на мобільних пристроях. Ви можете насолоджуватися пошуками скарбів та виграшами зі свого смартфона або планшета.

Відправити відгук про The Mummy Win Hunters EPICWAYS
Новий коментар