info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
The Golden Owl of Athena

The Golden Owl of Athena – це слот від Betsoft, який перенесе вас у захоплюючу подорож у світ давньогрецької міфології. Ця гра має 5 барабанів та 10 ліній виплат, а також додаткові функції, які допоможуть вам виграти більше грошей.

Основним символом гри є золота сова Афіни, яка є символом мудрості. Вона може запустити безкоштовні спіни, під час яких один з символів буде обраний як особливий символ, який може розширюватися на всю барабанну колонку і збільшувати ваші виграші.

Крім того, в грі є функція “Double Up”, яка дозволяє вам подвоїти свій виграш, вгадуючи масть карти. А якщо ви хочете грати на автоматичних спінах, то в Golden Owl of Athena є функція “Autoplay”.

Графіка та звукове супроводження гри чудові і створюють атмосферу давньогрецького світу. І якщо ви любите міфологію та хочете виграти великий виграш, то The Golden Owl of Athena – це гра, яку ви обов’язково повинні спробувати!

Відправити відгук про The Golden Owl of Athena
Новий коментар