info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Super Marble: Hold and Win

Super Marble Slot Hold and Win

Super Marble: Hold and Win – це яскравий та захоплюючий онлайн-слот від провайдера Booongo. Головним символом гри є кулька, яку гравці повинні збирати, щоб отримати виграші. Графіка автомата виконана в яскравих кольорах, що створює позитивний настрій у гравців.

Ігровий автомат Super Marble: Hold and Win має 5 барабанів та 25 ліній виплат. Серед ігрових функцій присутні бонусні ігри, дикий символ, безкоштовні обертання та раунд “Hold and Win”. У бонусній грі “Hold and Win” гравцю потрібно заповнити екран кульками, щоб отримати максимальний виграш. Також є можливість запустити бонусну гру за допомогою дикого символу.

Безкоштовні обертання активуються при випадінні трьох символів “Free Spins” та дають гравцям можливість отримати додаткові призи. Раунд “Hold and Win” активується при випадінні трьох символів “Bonus”, після чого гравцеві потрібно відкрити всі кульки, щоб отримати максимальний виграш.

Також у ігровому автоматі Super Marble: Hold and Win є функція “Buy Bonus”, яка дозволяє гравцям купити доступ до бонусної гри без очікування її активації. Однак, ціна покупки залежить від обраної ставки і може бути досить високою.

В цілому, Super Marble: Hold and Win – це яскравий та цікавий ігровий автомат з багатьма ігровими функціями, який може привернути як новачків, так і досвідчених гравців.

FAQs

Який символ є головним в ігровому автоматі Super Marble: Hold and Win від Booongo?

Головним символом гри Super Marble: Hold and Win є кулька, яку гравці повинні збирати для отримання виграшів.

Скільки барабанів і ліній виплат пропонує ігровий автомат Super Marble: Hold and Win?

Ігровий автомат Super Marble: Hold and Win має 5 барабанів і 25 ліній виплат.

Які ігрові функції доступні в грі Super Marble: Hold and Win?

У грі Super Marble: Hold and Win присутні бонусні ігри, дикий символ, безкоштовні обертання і раунд “Hold and Win”.

Як активувати безкоштовні обертання в грі Super Marble: Hold and Win?

Безкоштовні обертання активуються під час випадання трьох символів “Free Spins” на барабанах у грі Super Marble: Hold and Win.

Відправити відгук про Super Marble: Hold and Win
Новий коментар