info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Sugar Drop XMAS

Sugar Drop Xmas Slot

Sugar Drop XMAS від Fugaso – це яскравий та веселий ігровий автомат на Різдво з кількома цікавими функціями. Ігровий автомат має 5 барабанів, 3 ряди та 20 ліній виплат, а також символи, що відповідають тематиці Різдва, такі як солодощі, зірки, сніжинки та Різдвяний Санта.

Особливістю Sugar Drop XMAS є функція “Цукровий Дроп”, яка дозволяє гравцям отримувати додаткові виграші за збір солодощів на барабанах. Крім того, є бонусна функція “Безкоштовні обертання”, яка запускається при випадінні 3 або більше символів Різдвяного Санти на барабанах.

Також Sugar Drop XMAS пропонує гравцям можливість скористатися функцією “Бонусний купон”, яка дозволяє їм вибрати множник або кількість безкоштовних обертань в залежності від своїх уподобань.

Sugar Drop XMAS від Fugaso – це веселий та захоплюючий ігровий автомат, який дарує гравцям задоволення та можливість виграти великі гроші під час святкування Різдва.

Відправити відгук про Sugar Drop XMAS
Новий коментар