info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Sticky Bandits

Sticky Bandits Slot

Sticky Bandits – захоплюючий ігровий автомат від Quickspin, який переносить гравців у дикий захід США. Автомат має 5 барабанів та 30 ліній виплат, а максимальний виграш може досягати до 7395 разів від ставки.

Символи автомата відповідають тематиці гри та включають в себе ковбоїв, бандитів, динаміт та інші елементи західної культури. Головним символом є символ бандита-бродяги, який виконує функції Wild-символа, замінюючи всі символи, крім Scatter-символів.

Ще одним цікавим елементом гри є бонусний раунд, який запускається, якщо на барабанах з’являються два Scatter-символи. Під час бонусного раунду гравці отримують 7 безкоштовних спінів з підвищеними шансами на виграш.

У Sticky Bandits також є функція Sticky Wilds, при якій Wild-символи, випавші під час безкоштовних спінів, залишаються на своїх місцях до кінця раунду, що збільшує шанси на виграш ще більше.

Загалом, Sticky Bandits – це захоплюючий та високодохідний ігровий автомат з цікавою тематикою та безліччю ігрових функцій, який може принести масу задоволення та прибутку гравцям всіх рівнів.

FAQs

Яка тематика представлена в ігровому автоматі Sticky Bandits?

Ігровий автомат Sticky Bandits від Quickspin відправляє гравців в дикий захід США, представляючи елементи западної культури.

Який символ ігрового автомата виконує функції Wild-символа?

Головним символом, який виконує функції Wild-символа, є символ бандита-бродяги.

Який елемент гри активує бонусний раунд, і що він надає гравцям?

Бонусний раунд в Sticky Bandits активується при появі двох Scatter-символів на барабанах. Під час цього раунду гравцям надається 7 безкоштовних спінів з підвищеними шансами на виграш.

Що таке функція Sticky Wilds в грі Sticky Bandits?

Функція Sticky Wilds передбачає, що Wild-символи, які випали під час безкоштовних спінів, залишаються на своїх місцях до кінця раунду, збільшуючи ймовірність виграшів.

Відправити відгук про Sticky Bandits
Новий коментар