info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Solar Temple

Solar Temple Slot

Solar Temple – це захоплюючий ігровий автомат від Playson, який дозволить вам перенестися в давні цивілізації та насолодитися яскравою графікою та захоплюючим геймплеєм. Головною характеристикою гри є 5 барабанів та 20 ліній виплат, а максимальний потенційний виграш може складати до 20 000 монет.

Основні символи включають сонячний диск, єгипетські знаки, скарабеї та інші артефакти, які допоможуть вам виграти. Гравці можуть розміщувати ставки на кожну з 20 ліній виплат та використовувати функцію автоповтору, щоб автоматично грати певну кількість раундів.

Серед ігрових функцій є символ “Wild”, який замінює будь-який інший символ на барабанах, окрім символу скаттера. Символ скаттера може активувати безкоштовні спіни, де ви можете виграти ще більше монет. Під час безкоштовних спінів, якщо на барабанах з’являється символ “Wild”, він залишається на місці до кінця раунду.

Також в грі є функція “Sunrise”, яка активується, коли на першому барабані випадає символ сонця. Ця функція змушує всі символи, що відносяться до сонячної цивілізації, перетворюватися на випадкові символи та допомагає гравцям створювати виграшні комбінації.

В цілому, Solar Temple – це захоплюючий ігровий автомат від Playson з цікавими функціями та можливістю виграти великі суми монет. Красива графіка та звукові ефекти, а також цікавий геймплей.

FAQs

Яка цивілізація є основою для тематики ігрового автомата Solar Temple від Playson?

Ігровий автомат Solar Temple від Playson ґрунтується на стародавніх цивілізаціях, запрошуючи гравців вирушити в подорож у минуле.

Що символізує символ “Wild” у грі Solar Temple?

Символ “Wild” у грі Solar Temple замінює всі інші символи, за винятком символу скаттер, допомагаючи створювати виграшні комбінації.

Яка функція активується, якщо на першому барабані випаде символ сонця?

Якщо на першому барабані гри Solar Temple з’явиться символ сонця, то активується функція “Sunrise”, яка перетворює символи, пов’язані з сонячною цивілізацією, на випадкові символи, допомагаючи створити виграшні комбінації.

Яку роль виконує символ скатера в ігровому автоматі Solar Temple?

Символ скатера в грі Solar Temple активує безкоштовні спіни, під час яких символ “Wild” може залишатися на барабанах до кінця раунду, збільшуючи шанси на виграш.

Відправити відгук про Solar Temple
Новий коментар