info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Roberto Carlos Sporting Legends

Roberto Carlos Sporting Legends Slot

Roberto Carlos Sporting Legends – це відео-слот від Playtech, присвячений легендарному футболісту Роберту Карлосу. Гра складається з 5 барабанів і 3 рядків, а кількість ліній виплат може коливатися від 25 до 100 залежно від налаштувань гравця. Ігровий автомат містить різні символи, пов’язані з футболом, а також символи високої оплати, пов’язані зі знаменитим футболістом.

Один з основних функцій гри – це “Roberto Carlos Free Games”, під час якої можна отримати до 20 безкоштовних спінів. Крім того, гра має функцію “Wild Spin Again”, яка активується, коли випадає дике символ, і надає гравцю додатковий спін з фіксованим диким символом.

Ще однією особливістю гри є “Sporting Legends Jackpot”, який можна виграти випадковим чином в будь-який момент гри. У грі є три рівні джекпотів: Daily, Weekly та Mega.

Загалом, Roberto Carlos Sporting Legends – це захоплюючий відео-слот, який приверне увагу не тільки футбольних фанатів, але й гравців, які люблять якісні ігрові автомати з багатими функціями і високими виплатами.

Відправити відгук про Roberto Carlos Sporting Legends
Новий коментар