info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Rio Stars
by

Rio Stars – це яскравий та кольоровий ігровий автомат від провайдера Red Tiger, який відрізняється не тільки яскравим дизайном, але й захоплюючими ігровими функціями.

Основний ігровий екран представляє собою 5 барабанів і 4 ряди символів. Всього в грі 30 ліній виплат, тому виграші формуються при співпадінні трьох або більше однакових символів на лінії виплат.

Символи ігрового автомата Rio Stars представлені яскравими маскарадними масками, а також класичними символами карткової колоди, такими як 10, J, Q, K та A. Символи масок приносять більші виграші, ніж символи карткової колоди.

У грі присутні декілька цікавих ігрових функцій. Однією з них є функція Rio Multiplier, яка активується випадковим чином. Під час цієї функції всі виграші множаться на певний множник.

Також в грі є функція Rio Dancers, яка запускається при випадінні трьох символів дівчат з музичними інструментами. Під час цієї функції на екрані з’являються дівчата-танцівниці, які додають додаткові символи на барабани, збільшуючи шанси на виграш.

Ще одна цікава функція – це Rio Spins, яка активується при випадінні трьох символів барабанів з написом “Rio Spins”. Під час цієї функції гравець отримує 3 безкоштовні спіни, під час яких на екрані можуть з’являтися додаткові символи.

В цілому, Rio Stars – це захоплюючий ігровий автомат, який порадує не тільки яскравим дизайном, але й цікавими ігровими функціями, які дозволяють збільшити шанси на виграш та отримати додаткові призи.

Відправити відгук про Rio Stars
Новий коментар