info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Phoenix Sun

Phoenix Sun – це азартний ігровий автомат від компанії Quickspin, який переносить гравців в епоху давнього Єгипту. Гра має 5 барабанів і 243 виграшних ліній, а також можливість отримати до 7776 виграшних комбінацій.

Ігрові символи складаються з класичних карткових значків від 10 до А, а також з символів, що відображають артефакти давнього Єгипту, таких як Сфінкс, Фараон і Золотий Скарабей. Головний символ – Фенікс, може з’являтися як дике і розширюючеся, займаючи цілий барабан.

Однією з ключових функцій гри є Phoenix Rising Respins, яка активується, коли гравець отримує переможну комбінацію з символів Фенікса. Під час респінів кожна переможна комбінація збільшує кількість виграшних ліній, а також збільшує розмір барабана до максимальної кількості 6 символів в ряд.

Також в Phoenix Sun є функція бонусних безкоштовних спінів, яка активується при отриманні трьох символів бонусу на барабанах 1, 2 і 3. Гравець отримує 8 безкоштовних спінів, а під час цієї функції розширюючись символ Фенікса з’являється частіше, що дозволяє отримати більше виграшів.

Phoenix Sun – це захоплююча гра з чудовою графікою та анімацією, яка дозволяє гравцям отримувати багато виграшів за короткий час.

Відправити відгук про Phoenix Sun
Новий коментар