info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Penny Fruits Xtreme

Penny Fruits Xtreme – це ігровий автомат від Spinomenal, який пропонує гравцям можливість насолоджуватися класичними фруктовими символами, поєднаними зі сучасними функціями.

Гра має стандартний формат з 5 барабанами та 10 лініями виплат. Вона містить класичні символи, такі як вишні, лимони, апельсини, сливи та виноград, а також символи BAR та 7. Гравці можуть розраховувати на виграші від комбінацій з 3-х і більше символів, розташованих на одній лінії від лівого барабану.

Одним з головних функцій гри є Wild-символ, який може замінити будь-який інший символ, що допомагає утворити виграшні комбінації. Крім того, у грі є функція Respin, яка дає можливість гравцеві повторити обертання одного з барабанів, що може призвести до більш вигідної комбінації.

Також гра має функцію Free Spins, яка активується, якщо на барабанах з’являються три або більше символи Scatter. Гравцям буде надано 10 безкоштовних обертань з множником x3 на всі виграші.

У цілому, Penny Fruits Xtreme – це привабливий та захоплюючий ігровий автомат, який пропонує гравцям можливість виграти значні виграші, насолоджуючись класичними фруктовими символами та цікавими функціями.

Відправити відгук про Penny Fruits Xtreme
Новий коментар