info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Parthenon Quest

Parthenon Quest For Immortality Slot

Parthenon Quest for Immortality – це відеослот від компанії Netent, який присвячений давньогрецькій міфології. Гральний автомат має 5 барабанів та 10 ліній виплат. Оформлення слоту виконано в стилі античної Греції, а головним символом гри є богиня мудрості Афіна.

Однією з головних особливостей цього слоту є наявність інноваційної функції “Wild Generation Zone”. Її суть полягає в тому, що кожного разу, коли на барабанах утворюється комбінація з 3 і більше символів, всі символи, що знаходяться над нею, стають дикими символами. Ця функція дозволяє збільшити виграші під час гри.

Крім того, в слоті є функція безкоштовних обертів, яка активується, коли на барабанах випадає відповідна комбінація символів. Під час безкоштовних обертів гравець може отримати додаткові виграші.

У Parthenon Quest for Immortality також є функція “Avalanche”, яка означає, що кожного разу, коли гравець виграє, символи, що утворюють виграшну комбінацію, зникають, і на їх місце падають нові символи. Ця функція дозволяє отримувати кілька виграшів поспіль.

Загалом, Parthenon Quest for Immortality – це цікавий та інноваційний відеослот від Netent, який має не тільки гарну графіку та оригінальний сюжет, але й ряд унікальних функцій, що роблять гру ще більш захоплюючою та прибутковою.

FAQs

Чим відрізняється Parthenon Quest for Immortality від інших слотів?

Слот вирізняється інноваційною функцією “Wild Generation Zone”, яка дає змогу символам над виграшними комбінаціями стати дикими. Також, завдяки функції “Avalanche”, виграшні символи зникають, поступаючись місцем новим, що дає змогу отримувати кілька виграшів поспіль.

Що таке функція безкоштовних обертань у грі?

Слот пропонує функцію безкоштовних обертань, яка активується при появі певної комбінації символів на барабанах. Безкоштовні обертання дарують гравцеві додаткові шанси на виграш.

Які особливості роблять Parthenon Quest for Immortality захопливою грою?

Слот Parthenon Quest for Immortality – це не тільки барвисте занурення у світ стародавньої міфології, а й цікаві функції, як-от “Wild Generation Zone” і “Avalanche”, що роблять ігровий процес інноваційним і прибутковим.

Відправити відгук про Parthenon Quest
Новий коментар