info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Pari-Man

Паримен

Pari-Man – це ігровий автомат від Fugaso з японською тематикою, що складається з п’яти барабанів та десяти ліній виплат. Зовнішній вигляд гри дуже привабливий, з яскравою графікою та детально проробленими символами.

Ігрові функції Pari-Man включають безкоштовні спіни, дикі символи, розкидані символи та функцію ризику. Безкоштовні спіни можна активувати, якщо на барабанах випаде три або більше символів розкиду. Під час безкоштовних спінів гравці можуть отримати додаткові безкоштовні спіни, якщо на барабанах випаде ще більше символів розкиду.

Дикий символ представлений у вигляді синього чоловіка з маскою, який може замінювати будь-який інший символ, крім символу розкиду. Символ розкиду представлений у вигляді жовтого робота, і якщо на барабанах випаде три або більше таких символів, гравці зможуть активувати безкоштовні спіни.

Функція ризику дозволяє гравцям подвоїти свій виграш, якщо вони вгадають колір карти, яка буде відкрита. Якщо гравець вгадає правильний колір, він подвоїть свій виграш, а якщо помилиться, він втратить всі свої виграші.

В цілому, Pari-Man – це захоплюючий ігровий автомат з високоякісною графікою та безліччю цікавих функцій, таких як безкоштовні спіни, дикі символи та функція ризику. Якщо ви любите ігрові автомати з японською тематикою, то Pari-Man може стати вашим улюбленим автоматом.

Відправити відгук про Pari-Man
Новий коментар