info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Miami Nights

Miami Nights від Booming Games – це ігровий автомат, який перенесе вас у світ нічного життя Маямі. Він оснащений 5 барабанами та 20 лініями виплат. Гра має яскраву та насичену графіку, а також підходящу музику та звукові ефекти.

Головним символом гри є красуня у червоній сукні, яка є символом дикого символу та може замінювати всі інші символи на барабанах, крім символу скаттера. Однак, дикий символ не має свого виплати, тому він не може виграти самостійно.

Символ скаттера в грі представлений знаком Miami Nights. Три і більше символів скаттера на барабанах запускають безкоштовні спіни. Кількість безкоштовних спінів залежить від кількості символів скаттера, які випали на барабанах: 3 скаттера – 10 безкоштовних спінів, 4 скаттера – 15 безкоштовних спінів та 5 скаттерів – 20 безкоштовних спінів.

У грі також є режим ризикової гри, який доступний після кожної виграшної комбінації. У цьому режимі гравець повинен вгадати, який з двох запропонованих варіантів кольорових карт (червоний або чорний) з’явиться на екрані. Якщо він вгадує правильно, його виграш подвоюється. Але якщо він не вгадує, він втрачає свій виграш.

В цілому, Miami Nights – це захоплюючий та яскравий ігровий автомат з хорошою графікою та цікавими ігровими функціями, такими як безкоштовні спіни та режим ризикової гри. Якщо ви любите нічне життя та яскраві ігри, то вам обов’язково варто спробув

Відправити відгук про Miami Nights
Новий коментар