info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Majestic King

Majestic King – це онлайн-слот від компанії Spinomenal, присвячений життю диких тварин в Африці. Слот має 5 барабанів і 10 ліній виплат, а також досить високий відсоток повернення до гравця в розмірі 96,1%.

Дизайн слоту виконаний в стилі Африки, з багатьма яскравими та насиченими кольорами. На барабанах можна побачити різних тварин, таких як слони, жирафи, буйволи, леви та зебри.

Серед ігрових функцій слоту можна виділити Wild-символ, який замінює будь-який інший символ, щоб допомогти сформувати виграшну комбінацію, а також бонусний раунд, який запускається при випадінні трьох символів з бонусом. В бонусному раунді гравцю потрібно вибрати одну з трьох тварин, за яким приховується призовий виграш.

Також варто відзначити наявність функції Gamble, яка дає гравцям можливість подвоїти свій виграш за рахунок вгадування кольору карти.

В цілому, Majestic King – це цікавий та захоплюючий слот з гарною графікою та багатьма ігровими функціями, який порадує любителів азартних ігор.

Відправити відгук про Majestic King
Новий коментар