info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Majestic King Expanded Edition

Маджестик Кинг Expanded Edition

Majestic King Expanded Edition від Spinomenal – це відео-слот з 5 барабанами та 25 лініями виплат. Гра має тему природи та дикої природи, а основні символи цієї гри – це тигри, слони, жирафи та леви.

Головна функція гри – це фріспіни, які можна отримати за допомогою трьох символів Scatter. Крім того, у грі є спеціальний символ Wild, який може замінювати всі символи, крім Scatter.

Гра також має функцію випадкового бонусу, який може активуватися під час будь-якого спіна. В цьому бонусі можна виграти додаткові грошові винагороди.

Загалом, Majestic King Expanded Edition – це гарно оформлений та захоплюючий відео-слот з високими шансами на виграш та великою кількістю додаткових функцій.

FAQ

Які особливості має гральний автомат Majestic King Expanded Edition?

Гральний автомат Majestic King Expanded Edition пропонує розширену версію з більшими можливостями виграшу. У грі є символи Scatter, бонусні раунди та можливість виграти великі виграші.

Як активувати бонусний раунд в грі Majestic King Expanded Edition?

Для активації бонусного раунду вам потрібно отримати певну кількість символів бонусу на барабанах. В бонусному раунді ви матимете можливість виграти додаткові гроші або безкоштовні спіни.

Які можливості має символ Scatter в грі Majestic King Expanded Edition?

Символ Scatter в грі Majestic King Expanded Edition може запускати різні бонусні раунди, а також приносити виграші, незалежно від розташування на барабанах.

Відправити відгук про Majestic King Expanded Edition
Новий коментар