info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Magnify Man

Magnify Man Slot

Magnify Man – захоплюючий ігровий автомат від Fugaso, який перенесе вас у світ супергероїв. Гра має 5 барабанів та 20 ліній виплат, які можуть принести вам великі виграші.

Головний символ гри – це Магніфаєр (Magnifier), який є диким символом і може замінювати будь-який інший символ, крім символу бонусу. Коли ви потрапляєте на 3 або більше символів бонусу, ви активуєте бонусний раунд, де вам надається можливість отримати додаткові виграші.

У грі також є функція безкоштовних спінів, яку можна активувати при випадінні 3 або більше символів бонусу на барабанах. Під час безкоштовних спінів ви можете збільшити свої виграші завдяки додатковим диким символам, які з’являтимуться на барабанах.

Крім того, в грі є функція ризику, яка дозволяє вам подвоїти свій виграш шляхом відгадування правильної масті картки. Якщо ви відгадуєте правильно, ви можете продовжувати грати та подвоювати свій виграш. Однак, якщо ви робите помилку, ви втрачаєте всі свої виграші та повертаєтеся до звичайного режиму гри.

Magnify Man – захоплюючий ігровий автомат від Fugaso з безліччю цікавих функцій та можливістю виграти великі суми грошей. Якщо ви любите супергероїв та хочете спробувати свою удачу в ігрових автоматах, то Magnify Man – відмінний вибір для вас.

Відправити відгук про Magnify Man
Новий коментар