info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Magic Spinners

Magic Spinners Slot

Magic Spinners – це онлайн-слот від розробника Fugaso, який був випущений у 2021 році. Граємо у класичний слот з п’ятьма барабанами та трема рядами символів, на яких розміщені різні символи, пов’язані з магією та фентезі.

У грі є 10 ліній виплат, і виграші нараховуються, коли на одній з ліній випадають відповідні символи. Найцінніший символ – це портрет чаклуна, який може приносити виграші в розмірі до 500 монет.

Серед особливостей Magic Spinners можна відзначити наявність диких символів та символів розкиду, які допомагають гравцям збільшувати свої виграші. Дикий символ представлений зображенням гримуару, який замінює інші символи, щоб створювати виграшні комбінації.

Символ розкиду представлений зображенням чарівного кулі, який запускає бонусну гру, коли випадає на першому, третьому та п’ятому барабанах. У бонусній грі гравці повинні вибирати різні предмети на екрані, щоб отримувати додаткові виграші.

Magic Spinners – це цікавий та привабливий слот з яскравою графікою та різноманітними функціями. Він підійде як для новачків, так і для досвідчених гравців, які шукають щось нове та захоплююче в світі онлайн-слотів.

Відправити відгук про Magic Spinners
Новий коментар