info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее

Magic of Sahara Slot

Magic of Sahara – це відео-слот від Microgaming з 5 барабанами та 9 лініями виплат. Гра має красиву графіку, яка відображає пустельний пейзаж з оазисом та караваном, що рухається через піски.

У грі є декілька особливих символів, таких як Wild і Scatter. Wild – це логотип Magic of Sahara, який замінює будь-який інший символ, крім Scatter, щоб допомогти створити виграшну комбінацію. Scatter – це символ оазису, який запускає функцію безкоштовних обертань.

Одна з основних функцій цього ігрового автомата – це функція “Token Chain”. Кожен раз, коли символ токена випадає на барабані, він додається в ланцюжок токенів. Коли ланцюжок досягає п’яти токенів, функція безкоштовних обертань починається.

Також в грі є функція “Super Stacked Wilds”. Ця функція може випадково активуватися на кожному обертанні, коли один з символів може бути вибраний для заповнення групи барабанів.

Загалом, Magic of Sahara – це захоплюючий ігровий автомат з цікавими функціями та гарною графікою, який може принести гравцям великі виграші.

FAQs

Який символ запускає функцію безкоштовних обертань у грі Magic of Sahara?

Функцію безкоштовних обертань у грі Magic of Sahara запускає символ оазису, який є символом Scatter.

Як працює функція “Token Chain” у грі Magic of Sahara?

Функція “Token Chain” активується щоразу, коли випадає символ токена на барабані. Він додається в ланцюжок токенів, і коли ланцюжок досягає п’яти токенів, починається функція безкоштовних обертань.

Що таке функція “Super Stacked Wilds” у грі Magic of Sahara?

Функція “Super Stacked Wilds” дає змогу символам стати супер-розмноженими (Super Stacked) на кожному обертанні, що збільшує шанси на виграш. Ця функція активується випадковим чином на кожному спіні.

Який потенціал для виграшів надає ігровий автомат Magic of Sahara?

Magic of Sahara – це захопливий ігровий автомат із цікавими функціями та красивою графікою, який може принести гравцям великі виграші.

Відправити відгук про Magic Of Sahara
Новий коментар