info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
London Hunter

London Hunter від Habanero – це ігровий автомат, що перенесе вас до Вікторіанської Англії, де ви зможете стати мисливцем на динозаврів і отримати величезні виграші.

Ігровий автомат має 5 барабанів і 25 ліній виплат. На барабанах розміщені символи динозаврів, а також інші тематичні символи, такі як монети, охотничі приналежності та графіті. Символ диких жінок може замінювати всі інші символи, крім символів бонусу та скаттера.

Однією з ключових функцій гри є бонусний раунд, який запускається при випадінні трьох символів бонусу на активних лініях. У цьому раунді ви матимете можливість вистрілити по динозавру, щоб отримати величезний приз.

Також в грі є функція безкоштовних спінів, яка запускається при випадінні трьох або більше символів скаттера. Під час безкоштовних спінів ви можете отримати додаткові безкоштовні спіни або додаткові множники виграшів.

У загальному, London Hunter від Habanero – це захоплюючий ігровий автомат з цікавими функціями та великим потенціалом для виграшу. Якщо ви любите тематичні ігрові автомати, то цей автомат варто спробувати.

Відправити відгук про London Hunter
Новий коментар