info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
King of Parimatch

Кінг Оф Парі Матч

King of Parimatch – це онлайн ігровий автомат від розробника Fugaso, який створює якісні ігри для онлайн казино. Гра має казкову тематику з головним персонажем королем.

Характеристики гри включають п’ять барабанів і три рядки символів. Загальна кількість ліній виграшу становить 10. Гравець може обрати величину ставки від 0,01 до 10 кредитів на лінію.

У грі King of Parimatch є різні символи, включаючи герб, королівський трон, королівську корону та інші. Виграшні комбінації формуються, коли з’являються три або більше однакових символів на одній лінії.

Особливість гри – це наявність безкоштовних спінів, які можна отримати, якщо з’являться три символи королівського трону. Крім того, гра має функцію розширених символів, які можуть заповнювати всю барабан, збільшуючи шанси на виграш.

Гра King of Parimatch є дуже цікавою та забавною. Гравець може отримати високі виграші завдяки різноманітним функціям гри. Загальна віддача гри становить 96,5%, що робить її досить вигідною для гравців. Якщо ви любите ігрові автомати з казковою тематикою, то King of Parimatch – це гарний вибір для вас.

Відправити відгук про King of Parimatch
Новий коментар