info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Imhotep Manuscript

Имхотеп Манускрипт

Гральний автомат Imhotep Manuscript від Fugaso – це захоплюючий слот, який перенесе вас до світу Давнього Єгипту. Автомат представлений в класичному форматі з 5 барабанами та 3 рядами символів. У грі 243 лінії виплат, що дозволяють отримувати виграші в різних комбінаціях.

Серед символів, які ви знайдете на барабанах, є символи єгипетської міфології, такі як скарабей, жук-некрополісу та інші. Також в грі є символи стандартної колоди карт.

Основний символ гри – це символ Імотепа. Крім того, в грі є ряд додаткових функцій, таких як функція безкоштовних обертань, яка запускається при випадінні трьох і більше символів скаттер, а також функція “Гембл”, яка дозволяє подвоїти свій виграш.

Гральний автомат Imhotep Manuscript від Fugaso – це яскрава та захоплююча гра, яка подарує вам не тільки задоволення від гри, але й можливість виграти велику суму грошей.

FAQ

Що таке гральний автомат Imhotep Manuscript?

Imhotep Manuscript – це гральний автомат з тематикою давнього Єгипту, де вас чекають захоплюючі бонуси та можливості виграшу.

Які особливості має функція “Respin” у гральному автоматі Imhotep Manuscript?

Функція “Respin” дозволяє зробити додатковий спін на одному з барабанів з метою отримання більш вигідної комбінації символів.

Як активувати бонусний раунд з безкоштовними спинами в Imhotep Manuscript?

Для активації бонусного раунду з безкоштовними спинами, вам потрібно зібрати відповідну кількість символів бонусу на барабанах. В цьому раунді вас чекають безкоштовні спини з додатковими можливостями виграшу.

Як працює механіка “розширюваних символів” в Imhotep Manuscript?

Механіка “розширюваних символів” дозволяє певним символам розтягуватися на барабанах, збільшуючи шанси на утворення виграшних ліній.

Відправити відгук про Imhotep Manuscript
Новий коментар