info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Goldilocks 2

Goldilocks 2 – це захоплюючий ігровий автомат від відомого розробника Quickspin, який продовжує історію знаменитої дитячої казки про Златовласку. Гравці можуть насолодитися чудовою графікою та анімацією, а також спробувати виграти великі призи.

Гра має 5 барабанів і 25 ліній виплат, на яких можна зібрати різноманітні комбінації з символів, пов’язаних з казкою. У грі також є символи Wild і Scatter, які можуть допомогти гравцям отримати більше виграшів.

Особливістю Goldilocks 2 є наявність функції безкоштовних обертів. Коли на барабанах випадають три символи Scatter, гравці отримують можливість безкоштовно обертати барабани. Крім того, під час безкоштовних обертів можна отримати додаткові символи Wild, що збільшує шанси на виграш.

Також в грі є функція “Porridge Feature”, яка активується, коли на барабанах випадають символи з тарілками каші. У цій функції гравцю потрібно вибрати одну з каструль з кашею, щоб отримати додатковий виграш.

Goldilocks 2 – це цікавий та прибутковий ігровий автомат, який обов’язково сподобається шанувальникам азартних ігор і фанатам казок.

Відправити відгук про Goldilocks 2
Новий коментар