info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Goldilocks 2

Голдилокс 2

Goldilocks 2 – це захоплюючий ігровий автомат від відомого розробника Quickspin, який продовжує історію знаменитої дитячої казки про Златовласку. Гравці можуть насолодитися чудовою графікою та анімацією, а також спробувати виграти великі призи.

Гра має 5 барабанів і 25 ліній виплат, на яких можна зібрати різноманітні комбінації з символів, пов’язаних з казкою. У грі також є символи Wild і Scatter, які можуть допомогти гравцям отримати більше виграшів.

Особливістю Goldilocks 2 є наявність функції безкоштовних обертів. Коли на барабанах випадають три символи Scatter, гравці отримують можливість безкоштовно обертати барабани. Крім того, під час безкоштовних обертів можна отримати додаткові символи Wild, що збільшує шанси на виграш.

Також в грі є функція “Porridge Feature”, яка активується, коли на барабанах випадають символи з тарілками каші. У цій функції гравцю потрібно вибрати одну з каструль з кашею, щоб отримати додатковий виграш.

Goldilocks 2 – це цікавий та прибутковий ігровий автомат, який обов’язково сподобається шанувальникам азартних ігор і фанатам казок.

FAQs

Що таке гральний автомат “Goldilocks 2”?

Гральний автомат “Goldilocks 2” – це захоплюючий слот із тематикою казки про Златовласку. У цій грі вас чекають захоплюючі бонуси, спеціальні символи та безліч шансів на виграш.

Які особливості пропонує бонусний раунд “Goldilocks 2”?

Бонусний раунд “Goldilocks 2” активується при появі символів Scatter (дім ведмедів) на барабанах. Ви отримаєте певну кількість безкоштовних спінів з додатковими можливостями для збільшення вашого виграшу.

Як працює символ “Wild” в грі “Goldilocks 2”?

Символ “Wild” (дикий символ) в грі “Goldilocks 2” замінює інші символи, крім Scatter, щоб допомагати створювати виграшні комбінації. Він також може мати множник, який збільшує ваші виграші.

Що таке множник в грі “Goldilocks 2”?

Множник в грі “Goldilocks 2” збільшує розмір вашого виграшу у певну кількість разів. Він може бути застосований до виграшів, отриманих під час бонусних раундів або завдяки символам “Wild”.

Відправити відгук про Goldilocks 2
Новий коментар