info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
God’s Temple Deluxe

Годс Темпл Делюкс

God’s Temple Deluxe від Booongo – огляд онлайн-слоту

God’s Temple Deluxe – яскравий та захоплюючий ігровий автомат від виробника Booongo. Гравці зможуть вирушити на захоплюючу подорож до давнього храму, де їх чекає дослідження таємничих куточків і знахідок скарбів.

Ігровий автомат має 5 барабанів та 4 ряди, а також 64 лінії виплат. У грі присутні різні символи, включаючи дикий символ, символ розсіювання та символ бонусу.

Особливістю God’s Temple Deluxe є наявність двох режимів гри: звичайного та бонусного. Бонусний режим запускається при випадінні відповідних символів та дає можливість виграти великі призи. Також у грі присутня функція безкоштовних спінів, яка запускається при випадінні 3 або більше символів розсіювання.

Оцінити яскравий та захоплюючий ігровий автомат God’s Temple Deluxe можна в будь-якому з онлайн-казино, що працюють на програмному забезпеченні від Booongo.

FAQs

Які особливості пропонує ігровий автомат God’s Temple Deluxe від Booongo?

Ігровий автомат God’s Temple Deluxe пропонує захопливу подорож до стародавнього храму з яскравою графікою, двома режимами гри (звичайний і бонусний), символами дикого символу, розкиду та бонусу, а також функцією безкоштовних спінів.

Скільки барабанів і ліній виплат має ігровий автомат God’s Temple Deluxe?

Ігровий автомат God’s Temple Deluxe має 5 барабанів і 4 ряди, а також 64 лінії виплат.

Який символ запускає бонусний режим у грі God’s Temple Deluxe?

Бонусний режим у грі God’s Temple Deluxe запускається під час випадання відповідних символів, призначених для цієї функції.

Як активувати функцію безкоштовних спінів у грі God’s Temple Deluxe?

Функція безкоштовних спінів активується під час випадання 3 або більше символів розкиду на барабанах у грі God’s Temple Deluxe.

Відправити відгук про God’s Temple Deluxe
Новий коментар