info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Fruits & Jokers: 20 lines

Fruits & Jokers: 20 lines – це яскравий та кольоровий ігровий автомат від компанії Playson, який приверне увагу любителів класичних фруктових слотів. Ігровий автомат має 5 барабанів та 20 ліній виплат, на яких можна збирати виграшні комбінації.

На барабанах ви побачите різні фрукти та символи: виноград, апельсини, вишні, лимони, а також символи joker та scatter. Символ джокера може замінювати будь-який інший символ, а scatter дає доступ до безкоштовних спинів.

Однією з головних особливостей Fruits & Jokers: 20 lines є можливість запуску безкоштовних спинів. Для цього необхідно зібрати на барабанах три або більше символів scatter. Під час безкоштовних спинів, джокери стають клейкими і залишаються на барабанах до закінчення безкоштовних спинів, що може призвести до ще більших виграшів.

Крім того, в Fruits & Jokers: 20 lines є функція гемблінгу, яка дозволяє подвоїти виграш у ризик-грі. Для цього необхідно вгадати колір наступної карти, щоб подвоїти виграш, або масть, щоб збільшити виграш у чотири рази.

В цілому, Fruits & Jokers: 20 lines – це чудовий вибір для любителів класичних фруктових слотів, які шукають яскраву та захоплюючу гру з цікавими функціями та високими шансами на виграш.

Відправити відгук про Fruits & Jokers: 20 lines
Новий коментар