info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Fruits Deluxe

Fruits Deluxe Slot

Fruits Deluxe by Spinomenal – це ігровий автомат з фруктовою тематикою, створений компанією Spinomenal. Він пропонує гравцям 5 барабанів і 10 ліній виплат, а також такі функції, як бонусні ігри, символи розкиду, безкоштовні обертання та дикі символи.

Основною особливістю гри є її простота та яскравий дизайн. Фруктові символи, такі як вишні, апельсини, лимони, груші, сливи та виноград, є основними символами, а золоті зірки виконують функцію розкиду.

Бонусні ігри в Fruits Deluxe можуть бути активовані за допомогою трьох або більше символів розкиду. Залежно від кількості розкидів, ви можете отримати від 10 до 30 безкоштовних обертань. Під час безкоштовних обертань на барабанах будуть з’являтися тільки високооплачувані символи, що збільшить ваші шанси на виграш.

Дикий символ в грі представлений золотою зіркою, яка замінює всі інші символи, крім символу розкиду, щоб створювати великі виграші.

Крім того, в Fruits Deluxe є функція автоматичної гри, яка дозволяє гравцям налаштувати кількість обертань і перервати гру в будь-який момент.

В загальному, Fruits Deluxe by Spinomenal є простим, але захоплюючим ігровим автоматом з багатьма можливостями для виграшу. Якщо ви шукаєте легку гру з простим інтерфейсом та яскравою графікою, то Fruits Deluxe може бути хорошим вибором.

FAQs

Які особливості гри “Fruits Deluxe”?

Гра “Fruits Deluxe” має класичний фруктовий тематичний стиль зі звичайними символами, безкоштовними спінами та можливістю виграти великі винагороди.

Як активувати безкоштовні спіни в “Fruits Deluxe”?

Для отримання безкоштовних спінів вам потрібно випадково отримати три або більше символів Scatter на барабанах. Кількість безкоштовних спінів залежить від кількості символів Scatter, які ви зібрали.

Як працює функція “Gamble” в грі “Fruits Deluxe”?

Функція “Gamble” дозволяє вам спробувати подвоїти ваш виграш шляхом відкриття загадкової карти. Ви можете вибрати колір або масть карти. У разі вдалого вибору, ваш виграш буде подвоєно, але помилковий вибір призведе до втрати виграшу.

Які особливості символів в грі “Fruits Deluxe”?

У грі “Fruits Deluxe” є дикий символ (Wild), який може замінювати інші символи, допомагаючи створювати виграшні комбінації. Також є символ Scatter, який активує безкоштовні спіни.

Відправити відгук про Fruits Deluxe
Новий коментар