info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Egyptian Rebirth 2

Egyptian Rebirth 2 – це слот-гра, розроблена компанією Spinomenal, присвячена тематиці Давнього Єгипту. Ігровий автомат має 5 барабанів, 3 ряди та 25 ліній виплат.

Гра починається з загадкової музики, яка створює атмосферу таємниці та пригод. На барабанах можна побачити символи, такі як фараони, скорпіони, мумії, піраміди та інші елементи Давнього Єгипту.

Серед ігрових функцій Egyptian Rebirth 2 можна виділити наступні:

  1. Символ дикого. Він представлений у вигляді маски фараона та може замінити будь-який символ, окрім символу скаттера, для створення виграшної комбінації.
  2. Символ скаттера. Він представлений у вигляді золотого сфінкса та може запустити функцію безкоштовних спінів, якщо на барабанах з’явиться три або більше символів скаттера.
  3. Бонусна гра. Вона запускається при випадінні на барабанах трьох або більше символів бонуса. У бонусній грі гравцю належить вибрати з 12 скриньок, за кожним з яких ховається виграш.
  4. Ризик-гра. Після кожної виграшної комбінації гравцю надається можливість зіграти в ризик-гру та збільшити свій виграш удвічі.

Egyptian Rebirth 2 відрізняється яскравою графікою, захоплюючим геймплеєм та багатим набором ігрових функцій. Гра дозволяє гравцям вигравати великі суми грошей та отримувати максимальне задоволення від процесу гри.

Відправити відгук про Egyptian Rebirth 2
Новий коментар