info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Egyptian Rebirth 2

Egyptian Rebirth II

Egyptian Rebirth 2 – це слот-гра, розроблена компанією Spinomenal, присвячена тематиці Давнього Єгипту. Ігровий автомат має 5 барабанів, 3 ряди та 25 ліній виплат.

Гра починається з загадкової музики, яка створює атмосферу таємниці та пригод. На барабанах можна побачити символи, такі як фараони, скорпіони, мумії, піраміди та інші елементи Давнього Єгипту.

Серед ігрових функцій Egyptian Rebirth 2 можна виділити наступні:

  1. Символ дикого. Він представлений у вигляді маски фараона та може замінити будь-який символ, окрім символу скаттера, для створення виграшної комбінації.
  2. Символ скаттера. Він представлений у вигляді золотого сфінкса та може запустити функцію безкоштовних спінів, якщо на барабанах з’явиться три або більше символів скаттера.
  3. Бонусна гра. Вона запускається при випадінні на барабанах трьох або більше символів бонуса. У бонусній грі гравцю належить вибрати з 12 скриньок, за кожним з яких ховається виграш.
  4. Ризик-гра. Після кожної виграшної комбінації гравцю надається можливість зіграти в ризик-гру та збільшити свій виграш удвічі.

Egyptian Rebirth 2 відрізняється яскравою графікою, захоплюючим геймплеєм та багатим набором ігрових функцій. Гра дозволяє гравцям вигравати великі суми грошей та отримувати максимальне задоволення від процесу гри.

FAQs

Що таке механіка “Symbol Expansion” в грі Egyptian Rebirth II?

Механіка “Symbol Expansion” в грі Egyptian Rebirth II дозволяє символам розтягуватися на барабанах, що збільшує шанси на утворення виграшних ліній та збільшення виграшів.

Як працює функція “Respin” у грі Egyptian Rebirth II?

Функція “Respin” у грі Egyptian Rebirth II дозволяє гравцям зробити додатковий спін певного барабана з метою отримання кращої комбінації символів та більшого виграшу.

Як активувати бонусні гри у грі Egyptian Rebirth II?

Для активації бонусних гір у грі Egyptian Rebirth II, вам потрібно отримати три або більше символи бонусу (Bonus) на барабанах. Кількість бонусних гір буде залежати від кількості символів Bonus, які ви активували.

Які особливості має символ розсіювання (Scatter) у грі Egyptian Rebirth II?

Символ розсіювання (Scatter) у грі Egyptian Rebirth II може активувати бонусні гри та надавати додаткові можливості для отримання виграшних комбінацій. Він може запускати безкоштовні спіни з певними особливостями.

Відправити відгук про Egyptian Rebirth 2
Новий коментар