info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Dolphins Pearl Deluxe

Dolphins Pearl Deluxe – це ігровий автомат від компанії Novomatic, який є продовженням популярного слоту Dolphins Pearl. Він має 5 барабанів та 10 ліній виплат. Тематика гри пов’язана з морськими мешканцями, а основним символом є дельфін.

Ігровий автомат Dolphins Pearl Deluxe має різні ігрові функції, які роблять гру більш цікавою та вигідною. Однією з головних функцій є символ дельфіна, який виступає як дикий символ та може замінювати будь-який інший символ на барабанах, окрім символу розсіювання (скелі). Крім того, якщо на екрані з’являються три або більше символів скелі, то гравець отримує 15 безкоштовних спінів з збільшеними виплатами.

У грі також є функція ризикової гри, яка дозволяє гравцеві подвоїти свій виграш. Після кожної виграшної комбінації гравець може вибрати, чи грати в ризикову гру, в якій потрібно вгадати колір наступної карти, щоб подвоїти виграш. Однак, якщо гравець помиляється, то він втрачає свій виграш.

Графіка та звукові ефекти в ігровому автоматі Dolphins Pearl Deluxe виконані на високому рівні і дозволяють гравцю повністю погрузитися в атмосферу морських глибин.

В цілому, ігровий автомат Dolphins Pearl Deluxe від компанії Novomatic пропонує гравцям цікавий та захоплюючий геймплей з багатьма можливостями для виграшу.

Відправити відгук про Dolphins Pearl Deluxe
Новий коментар