info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
4.0/5
Dice Dice Dice (Дайс Дайс Дайс)
by

Ігровий автомат Dice Dice Dice

Виробник Red Tiger
Кількість ліній 10
Кількість барабанів 5
Дикий символ Є
Максимальний множник х18
Безкоштовні обертання Немає
Скаттер Немає
Ставка на лінію 0,10
Волатильність Висока

Олдскул знову в моді – візуальна складова ігрових автоматів 70-80-х років ХХ століття повертається, але тепер вже в новій іпостасі. Яскравим представником графічного дизайну того періоду є слот Dice Dice Dice виробництва всесвітньо відомої студії розробки азартних ігор Red Tiger. Максимально реалістична візуалізація та геймплей ігрового автомата дозволяє гравцям насолоджуватися грою на реальні гроші, не виходячи з дому. І хоча в слоті передбачено лише десять постійно активних ліній, а також типовий для сучасних слотів спосіб формування виграшних комбінацій зліва направо, нудно вам точно не буде. Адже в слоті Dice Dice Dice передбачено багато спеціальних можливостей та бонусних функцій, які дозволяють значно збільшити можливість отримання великого виграшу.

Можливості гравця в слоті Dice Dice Dice

Диким символом в грі виступає зображення гральної кості з відповідним написом wild. Якщо гравець отримує це зображення на центральному барабані, воно замінить собою будь-яке зображення, якого не вистачить для формування виграшної комбінації. Якщо гравцеві вдалося отримати виграшну сполучення з участю дикого символу, то слот може збільшити кінцеву нагороду порівняно зі стандартною в два-три рази.

Чудова функція слота Dice Dice Dice rolling respins, тобто обертання респінів, дозволить запустити повторне обертання центрального барабана, на якому раніше випав wild. Обертання респінів теоретично можуть продовжуватися нескінченно – одного разу активувавшись випадковим чином, вони будуть випадати доти, поки на екрані з’являється wild.

Множник при активації респінів становитиме як мінімум вже цілих х4! Максимальний же множник вайлда може за вдалих обставин сягнути значення х18. Особливу увагу в такому випадку слід звертати на третій, центральний барабан. Випадаючі на ньому значки гральних кісток включать обертання кубиків кісток, яке гравець може зупинити натисканням кнопки старт. Випадаюча на костях комбінація визначає множник виграшу. Оскільки кісток цілих три, то і максимальний множник складає х18 – три кості по шість отвірків.

Показники та тематика ігрового автомата Dice Dice Dice

На п’яти барабанах (класична вже схема) розгортаються всі комбінації цієї гри. Гравцям, які бажають запустити довгу гру, доступний варіант автоматичної гри, а також швидкий спін. Теоретичний повернення не найвищий – він дорівнює 94,96%, але його компенсує наявність символів, які дозволять в окремих спінах значно підвищити виграш.

Тематика слота – класична фруктова, що є посиланням ще до перших фруктових машин початку ХХ століття. Саме вона визначає набір зображень, які побачить гравець:

  • вишні;
  • сливи;
  • апельсини;
  • арбузи;
  • дзвінки;
  • діаманти;
  • та класичні уже карти – сімки.

Кожна з них може формувати виграшні комбінації, випадаючи в кількості не менше трьох. З повним переліком виграшних комбінацій ви можете ознайомитися в таблиці виплат, яка відкривається традиційно – по натисканню на літеру i.

FAQs

Які особливості характеризують ігровий автомат “Dice Dice Dice Dice” від виробника Red Tiger?

“Dice Dice Dice Dice” – це ігровий автомат з оригінальним дизайном у стилі 70-80-х, 5 барабанами та 10 активними лініями для виграшів.

Які спеціальні функції доступні гравцям у слоті “Dice Dice Dice Dice”?

У грі є дикий символ, який збільшує виграші, і функція “rolling respins” з нескінченними повторними обертаннями і множником до x18.

Яка тематика і структура символів присутня в ігровому автоматі “Dice Dice Dice Dice”?

“Dice Dice Dice” дотримується класичної фруктової тематики з символами вишень, слив, апельсинів, кавунів, дзвіночків, діамантів, сімок і карт.

Які плюси та недоліки пов’язані з грою “Dice Dice Dice Dice”?

Плюси: оригінальний дизайн, спеціальні функції (дикий символ, “rolling respins”), можливість збільшення виграшів. Недоліки: відсутність безкоштовних обертань, низьке теоретичне повернення, обмежена кількість ліній.