info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Diamond Blitz 100

Даймонд Блиц 100

Diamond Blitz 100 від Fugaso – це п’ятибарабанний відео-слот з трьома рядами та 100 фіксованими лініями виплат. Гра виконана в класичному стилі та прикрашена яскравими діамантами та іншими коштовностями.

Основним символом слоту є діамант, який грає роль символу високої виплати. Також на барабанах можна знайти символи сімок, BAR та інші коштовні камені.

Ігрові функції включають у себе стандартні символи Wild та Scatter. Wild замінює всі інші символи, крім Scatter, і допомагає створювати виграшні комбінації. Scatter запускає безкоштовні спіни, при цьому гравець може виграти до 15 безкоштовних спінів.

Diamond Blitz 100 також пропонує функцію ризикової гри, яка дозволяє гравцям подвоїти свої виграші, вибравши правильну карту. Гравці можуть вибирати колір або масть карти, щоб подвоїти або помножити свої виграші в чотири рази.

Загальний RTP для Diamond Blitz 100 складає 96,45%, що є високим показником для відео-слотів. Якщо ви шукаєте красивий та простий відео-слот з можливістю виграти велику суму грошей, то Diamond Blitz 100 від Fugaso може бути чудовим вибором для вас.

Відправити відгук про Diamond Blitz 100
Новий коментар