info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Demi Gods III

Demi Gods 3

Demi Gods III – це ігровий автомат від Spinomenal, присвячений міфічним богам. Гра має 5 барабанів і 30 ліній виплат, а також включає в себе бонусні функції та символи.

Головним героєм гри є Зевс, який виконує роль дикого символу і замінює будь-який інший символ, щоб допомогти створити виграшні комбінації. Ще одним важливим символом є символ бонуса, який запускає бонусну гру з безкоштовними обертаннями.

У грі є також режим Super Free Spins, який запускається при отриманні трьох символів бонуса. У цьому режимі гравець отримує 10 безкоштовних обертань, протягом яких на барабанах можуть з’являтися спеціальні символи, які збільшують виграш.

Дизайн гри виконаний в стилі давньогрецької міфології, а графіка та звукове супроводження виконані на високому рівні.

Ігровий автомат Demi Gods III від Spinomenal є цікавою та захоплюючою грою для всіх шанувальників міфології та азартних ігор. Бонусні функції та символи дозволяють збільшити шанси на виграш та отримати більше задоволення від гри.

FAQs

Гральний автомат “Demi Gods III – 15 Lines Edition”: основні характеристики

Гральний автомат “Demi Gods III – 15 Lines Edition” – захоплююча гра з захоплюючою міфологічною тематикою та 15 виграшними лініями.

Особливості та бонуси “Demi Gods III – 15 Lines Edition”

Серед унікальних особливостей цього автомата – безкоштовні спіни, дикі символи та шанс збільшити виграші за допомогою ризик-гри.

Як активувати безкоштовні спіни?

Для активації безкоштовних спінів необхідно зібрати 3 або більше символи молота на барабанах. Кількість спінів залежить від кількості зібраних символів.

Що таке ризик-гра?

Ризик-гра – це шанс подвоїти ваш виграш. Ви можете вибрати, вгадуючи масть закритої карти, щоб збільшити свій приз, або продовжити основну гру, якщо не вгадали.

Відправити відгук про Demi Gods III
Новий коментар