info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Crazy Genie
by

Crazy Genie Slot

Crazy Genie – це захоплюючий ігровий автомат від розробника Red Tiger Gaming, який перенесе гравців в світ східних легенд, де могутній геній допомагає їм вигравати великі призи.

Ігровий автомат Crazy Genie має п’ять барабанів та 20 ліній виплат. У грі присутні різні символи, такі як волшебний килим, лампа, мішок з золотом, а також класичні символи від 10 до туза.

Особливості гри включають бонусні ігри, такі як “Magic Lamp Bonus”, де гравці вибирають з кількох ламп і можуть отримати множник виграшу до 1000 разів. Також є функція “Golden Trail Bonus”, де гравці крутять колесо фортуни, щоб просуватися по золотому сліду та вигравати великі призи.

Ігровий автомат Crazy Genie також має функцію “Genie Wilds”, де символи геніїв розширюються на всю барабанну стрічку, збільшуючи шанси на виграш. Гравці також можуть скористатися функцією автоматичного відтворення, щоб підвищити свої шанси на виграш.

У загальному, ігровий автомат Crazy Genie пропонує захоплюючий геймплей з можливістю виграшу великих призів, а також захоплюючі бонусні ігри та функції.

FAQs

Що таке гральний автомат “Crazy Genie”?

Гральний автомат “Crazy Genie” – це захоплююча азартна гра, в якій ви відправитесь у світ чарівництва та пригод разом із божевільним джином. Вас чекають захоплюючі бонусні раунди та великі шанси на виграш.

Які символи зустрічаються в грі “Crazy Genie”?

На барабанах гри ви знайдете різноманітні символи, зокрема лампу джина, скарбницю зі скарбами, магічні килими та інші. Кожен символ має свою вартість, і ваш виграш залежатиме від комбінацій на активних лініях.

Бонусний раунд “Magic Lamp”

Гральний автомат пропонує захоплюючий бонусний раунд “Magic Lamp”, який активується при випадінні трьох символів “Scatter”. Вам доведеться вибрати лампу і виграти призи, зокрема множники та безкоштовні спіни.

Функція “Crazy Genie Wilds”

Під час гри може випадковим чином активуватися функція “Crazy Genie Wilds”, в результаті якої джин може додати додаткові дикі символи на барабани, збільшуючи ваші шанси на виграш.

Відправити відгук про Crazy Genie
Новий коментар