info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Cleopatra’s Diary

Клеопатрас Дейри

Cleopatra’s Diary – захоплюючий ігровий автомат від компанії Fugaso, який перенесе вас в атмосферу давнього Єгипту та дозволить познайомитися з легендарною царицею Клеопатрою. Гра має 5 барабанів та 20 ліній виплат, а також має ряд цікавих ігрових функцій.

Однією з ключових функцій Cleopatra’s Diary є функція бонусного раунду, яка активується при випадінні 3-х або більше символів скаттера. В бонусному раунді гравцям пропонується вибрати зображення на стіні піраміди, кожне з яких може приносити додаткові безкоштовні спіни або множники.

Також в Cleopatra’s Diary є символ дикого символа, який замінює будь-який інший символ, крім символу скаттера, для формування більш виграшних комбінацій. Ігровий автомат також має функцію “ризикування”, що дозволяє гравцям подвоїти свій виграш в режимі відгадування масті або кольору карти.

Графічно Cleopatra’s Diary виконаний в яскравій кольоровій гамі, з використанням атрибутів та символів Давнього Єгипту, що дозволяє гравцям зануритися в атмосферу загадковості та таємниць цієї епохи. Ігровий автомат також має високу віддачу гравцям, що робить його ще більш привабливим для всіх любителів азартних ігор. В цілому, Cleopatra’s Diary – це цікавий та захоплюючий ігровий автомат, який точно сподобається всім, хто шукає якісний відпочинок.

FAQs

Які особливості гри Cleopatra’s Diary?

Cleopatra’s Diary – це ігровий автомат із 5 барабанами та 20 лініями виплат. Він пропонує цікаві ігрові функції, включаючи бонусний раунд і символи дикого символу.

Як активувати бонусний раунд у Cleopatra’s Diary?

Бонусний раунд активується в разі випадання 3-х або більше символів скатера. У цьому раунді гравці вибирають зображення на стіні піраміди, щоб отримати додаткові безкоштовні спіни або множники.

Яка функція є в Cleopatra’s Diary для подвоєння виграшу?

У грі є функція “ризик-гри”, що дає змогу подвоїти виграш, якщо гравець вгадає масть або колір наступної карти.

Яка атмосфера гри Cleopatra’s Diary?

Cleopatra’s Diary занурює гравців в атмосферу стародавнього Єгипту з використанням яскравих кольорів і символів цієї епохи.

Відправити відгук про Cleopatra’s Diary
Новий коментар