info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Book of Sun Multichance

Book of Sun Multichance – це новий ігровий автомат від розробника Booongo, який виводить гравців на захоплюючу подорож по давнім єгипетським пірамідам. Він складається з 5 барабанів, 3 рядів і 10 ліній виплат.

Гра має чудовий дизайн та кольорову графіку, яка допомагає гравцям погрузитися в атмосферу давнього Єгипту. Серед символів можна побачити фараонів, скорпіонів, скарабеїв та інших персонажів, які збагачують гру.

Однією з головних особливостей гри є функція Мультиченс (Multichance), яка дає можливість повторити бонусний раунд до 9 разів за одну гру. Для активації цієї функції необхідно отримати не менше трьох символів книги-символу на барабанах.

Книга-символ також є символом дикого (Wild) і замінює всі інші символи, крім символів бонусу, для створення виграшних комбінацій. Коли на барабанах випадають три або більше символів книги-символу, активується бонусний раунд, який дає гравцю 10 безкоштовних спінів.

Під час бонусного раунду випадковим чином вибирається один символ, який стає спеціальним символом розширення (Expanding Symbol). Цей символ може займати кілька позицій на барабанах, що збільшує шанси на створення виграшних комбінацій.

Book of Sun Multichance – це захоплюючий ігровий автомат з високими шансами на виграш, який обов’язково сподобається прихильникам слотів з тематикою Давнього Єгипту.

Відправити відгук про Book of Sun Multichance
Новий коментар