info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Book of Ra Deluxe

Book of Ra ™ Deluxe Slot

Book of Ra Deluxe – це популярний гральний автомат від компанії Novomatic, присвячений тематиці Давнього Єгипту. Гра має 5 барабанів та 10 ліній виплат, і гравцям належить вирушити у подорож на пошуки скарбів фараонів.

Головним символом гри є Книга Ра, яка виступає як дикий та скаттер символ. Коли Книга Ра з’являється на барабанах, вона може замінити інші символи та допомогти гравцю створити виграшну комбінацію, а також активувати функцію безкоштовних спінів.

Функція безкоштовних спінів активується, коли на барабанах з’являється не менше 3 символів Книги Ра. Гравець отримує 10 безкоштовних спінів, а також додатковий символ, який обирається випадковим чином та може стати розширюючимся символом на всю барабанну клітинку.

Крім того, в Book of Ra Deluxe є функція ризикової гри, в якій гравець може подвоїти свій виграш, вгадавши масть закритої карти. Однак, якщо гравець помиляється, то він може втратити свій виграш.

Загалом, Book of Ra Deluxe – це захоплюючий та азартний гральний автомат, який привертає гравців своєю оригінальною тематикою, красивою графікою та цікавими ігровими функціями.

FAQs

Чим характеризується ігровий автомат Book of Ra Deluxe від Novomatic?

Book of Ra Deluxe від Novomatic – це популярний ігровий автомат, присвячений Стародавньому Єгипту. У ньому є 5 барабанів і 10 ліній виплат, і гравцям належить вирушити в пошуках скарбів фараонів.

Який символ відіграє ключову роль у грі Book of Ra Deluxe?

Головним символом гри є Книга Ра, яка виконує функцію дикого і скатер-символу. Вона допомагає формувати виграшні комбінації, а також активує безкоштовні спіни.

Як працює функція безкоштовних спінів у грі?

Функція безкоштовних спінів активується в разі випадання щонайменше 3 символів Книги Ра. Гравець отримує 10 безкоштовних спінів і додатковий символ, який може розширитися на весь барабанний осередок.

Яку додаткову можливість надає гра Book of Ra Deluxe?

Гра також має функцію ризикової гри, в якій гравець може подвоїти свій виграш, вгадавши масть закритої карти. Однак у разі помилки гравець може втратити виграш.

У чому основна привабливість гри Book of Ra Deluxe для гравців?

Загалом, Book of Ra Deluxe приваблює гравців своїм оригінальним сюжетом, красивою графікою та цікавими ігровими функціями, роблячи ігровий процес захопливим і азартним.