info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Book Of Anime

Book of Anime Slot

Book of Anime від Fugaso – це захоплюючий ігровий автомат, який перенесе вас у світ японських анімаційних серіалів. Він має 5 барабанів та 10 ліній виплат, а також багато цікавих функцій.

Символ книги є диким символом, який замінює будь-який інший символ на барабані, щоб створити виграшну комбінацію. Крім того, книга є символом скаттер, і три або більше книг запускають бонусний раунд.

У бонусному раунді ви отримуєте 10 безкоштовних спінів, і випадковий символ обирається як символ розширення. Якщо цей символ випадає під час безкоштовних спінів, він займає весь барабан і збільшує ваші шанси на великі виграші.

Крім того, в грі є функція ризику, яка дозволяє подвоїти ваш виграш, відгадавши колір або масть наступної карти.

Графіка та звукове супроводження в Book of Anime дуже якісні, і вони допомагають зануритися в атмосферу японської анімації. Ігровий автомат також має високий відсоток виплат і може принести великі виграші.

У загальному, Book of Anime – це чудовий вибір для шанувальників аніме та тих, хто шукає захоплюючий ігровий автомат з багатьма функціями.

Відправити відгук про Book Of Anime
Новий коментар