info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее

Bier Haus Slot

Bier Haus від WMS – це захоплюючий ігровий автомат, присвячений тематиці німецьких пивних фестивалів. Гра має 5 барабанів і 40 виграшних ліній, що дозволяє гравцям зіграти на різних рівнях ставок.

Символи гри включають в себе традиційні німецькі атрибути фестивалю, такі як кухлі з пивом, німецькі пончики, музиканти, німецькі дівчата в традиційному одязі і т.д.

Особливість гри полягає в тому, що призові комбінації формуються не тільки зліва направо, але і з права на ліво. Також, гра має спеціальний символ – Wild-символ, який може замінити будь-який інший символ, крім Scatter-символу.

FAQ

Яка тема слота Bier Haus?

Слот Bier Haus має німецьку тематику пивного фестивалю. Символи, графіка та звукове супроводження повністю відображають атмосферу баварського пивного свята.

Які особливості є у слота Bier Haus?

Bier Haus пропонує веселі функції, такі як бонусні раунди, вільні обертання, а також диких і розкиданих символів, які обіцяють цікавий і захоплюючий геймплей.

Який максимальний виграш у слоті Bier Haus?

Максимальний виграш у слоті Bier Haus залежить від умов кожного конкретного казино і може бути знайдений у розділі правил гри.

Скільки бонусних раундів в слоті Bier Haus?

Слот Bier Haus пропонує декілька бонусних раундів, які активуються різними комбінаціями символів. Більш детальна інформація доступна в правилах гри.

Відправити відгук про Bier Haus
Новий коментар