info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Agent Jane Blonde Returns

Agent Jane Blonde Returns – ігровий автомат від компанії Microgaming, який перенесе вас у захоплюючий світ таємних агентів та шпигунів. Це продовження популярної гри Agent Jane Blonde, але вже з оновленою графікою та поліпшеними ігровими функціями.

Автомат має 5 барабанів та 15 ліній виплат, на яких можна збирати виграшні комбінації. Крім стандартних символів, в грі є також спеціальні символи Wild та Scatter, які можуть запускати бонусні функції.

Якщо на барабанах випадуть три символи Scatter, то запуститься раунд безкоштовних спінів, в якому можна отримати до 15 безкоштовних обертів. Крім того, в грі є функція Respin, яка дає можливість перезапустити будь-який барабан після стандартного спіна.

Однак, головною перевагою ігрового автомата Agent Jane Blonde Returns є функція Bonus Bet. При її активації збільшується ставка, але також і збільшується ймовірність того, що бонусні функції будуть активовані. Ця функція пропонує три рівні бонусів, кожен з яких має свої особливості та високі виплати.

Agent Jane Blonde Returns – це захоплюючий ігровий автомат з високими потенційними виплатами та безліччю бонусних функцій, які обов’язково порадують любителів азартних ігор.

Відправити відгук про Agent Jane Blonde Returns
Новий коментар