info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
Age of the Gods Goddess of Wisdom

Епоха Богів – Богиня Мудрості

Основні ігрові функції:

  • Барабани: 5
  • Лінії виплат: 20
  • Мінімальна ставка: 0,20 кредитів
  • Максимальна ставка: 500 кредитів
  • Безкоштовні спіни: Виграш трьох або більше символів “Сова” на барабанах активує режим безкоштовних спінів з вибором однієї з трьох богинь мудрості та додатковими функціями.
  • Розширюючіся символи: Під час безкоштовних спінів символ обраної богині мудрості стає розширюючимся, що може призвести до великих виграшів.
  • Множники: Під час безкоштовних спінів кожний наступний виграш збільшується множником до 10 разів, в залежності від обраної богині мудрості.
  • Гра на подвоєння: Після кожного виграшу є можливість ризикувати та зіграти в гру на подвоєння, де можна подвоїти виграш, вибравши правильну карту.

Приєднайтесь до богині мудрості у її захоплюючому пригоді з грою Age of the Gods: Богиня Мудрості від Playtech, насолоджуйтеся епічними функціями та можливістю виграти вражаючі призи!”

Поширені запитання

Які особливості грального автомата “Age of The Gods Goddess of Wisdom”?

Гральний автомат “Age of The Gods Goddess of Wisdom” переносить гравців у атмосферу міфології та богів Стародавньої Греції. Символи богинь мудрості надають грі унікальний характер. Бонусні раунди додають інтриги та можливості виграшу.

Які шанси на виграш в “Age of The Gods Goddess of Wisdom”?

Ймовірність виграшу в гральному автоматі “Age of The Gods Goddess of Wisdom” залежить від різних факторів, включаючи розмір ставки та комбінації символів на барабанах. Гра має середню варіабельність виграшів, що надає можливість отримати значні призи.

Які бонусні раунди доступні в автоматі “Age of The Gods Goddess of Wisdom”?

“Age of The Gods Goddess of Wisdom” пропонує бонусні раунди, включаючи безкоштовні спіни з додатковими множниками та функцію “Бойове колесо”, яка може призвести до додаткових виграшів. Ці функції додають глибини та інтересу до гри.

Чи можна грати в “Age of The Gods Goddess of Wisdom” на мобільних пристроях?

Так, гральний автомат “Age of The Gods Goddess of Wisdom” підтримує гру на мобільних пристроях, що дозволяє насолоджуватися міфологічною атмосферою та можливістю виграшу в будь-який час.

Відправити відгук про Age of the Gods Goddess of Wisdom
Новий коментар