info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее
9 Pots of Gold

9 Pots of Gold

Огляд ігрового автомата “9 Pots of Gold” від Microgaming:

“9 Pots of Gold” – це яскравий та веселий ігровий автомат від відомого розробника Microgaming. Він представляє собою класичний п’ятибарабанний автомат з трьома рядами символів та 20 фіксованими лініями виплат. Гра відбувається на тлі зеленого поля з квітковим орнаментом, що створює приємну атмосферу гри.

Характеристики ігрового автомата:

  • Символи: на барабанах зустрічаються різнокольорові іконки, такі як клевери, топори, зірки, сімки, волшебні гриби та інші символи, які створюють атмосферу удачі та веселощів.
  • Бонусні функції: гра має кілька цікавих бонусних функцій, таких як безкоштовні обертання, функція “Пот of Gold” (Горщик Золота) та функція “Wheel Bonus” (Бонусне Колесо), які можуть принести додаткові виграші та захоплюючі ігрові моменти.
  • Функція “Пот of Gold”: якщо на 2, 3 і 4 барабанах одночасно з’являються символи “Пот of Gold”, то активується бонусна функція “Пот of Gold”. Гравцю пропонується вибрати один з горщків з золотом, щоб виграти додаткові множники виграшу.
  • Функція “Wheel Bonus”: якщо на 2, 3 і 4 барабанах з’являються символи “Wheel Bonus”, то гравцю відкривається можливість обертати бонусне колесо. Колесо складається з різних секторів з множниками виграшу та джекпотами. Гравець може виграти різні призи, включаючи множники виграшу до 15 разів та джекпоти розміром до 2000
Відправити відгук про 9 Pots of Gold
Новий коментар