info Увага! Участь в азартних іграх може викликати залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри Подробнее

РосВуз (RosVuz) — міжнародний освітньо-аналітичний проект, покликаний поєднати зусилля провідних фахівців у сфері освіти та науки: організацій, аналітиків, професіоналів у сфері розвитку та впровадження сучасних технологій навчання. Розробка даного проекту ініційована комісією «Традиції освіти в епоху глобалізації» Наукової ради Російської Академії Наук. Проект є безпрецедентним за своєю масштабністю та унікальним по суті. 

Свідоцтво про реєстрацію засобу масової інформації Ел № ФС77-56353 від 02 грудня 2013 р.

Окрім своєї довідково-пошукової функції, що дозволяє отримати інформацію про всі освітні заклади — від дошкільних закладів до науково-дослідних інститутів та академій наук — РосВуз акумулює продукти інформаційних технологій, спрямованих на підвищення якості освітнього процесу. Отрмані навички можна використовувати у багатьох сферах, у том числе розважальній, наприклад, отримати Бонус казино Вулкан 777 на депозит

Одним із таких продуктів є єдина міжнародна біржа вакансій та резюме від вихователів до академіків, а також технічного персоналу у сфері освіти, що, безперечно, покращить якість підбору персоналу у навчальних закладах і, в тому числі, за рахунок залучення зарубіжних викладачів.

Продукт «E-RosVuz» буде включати всі необхідні організаційно-управлінські складові для деканатів, кафедр, методичних центрів вузів, а також платформу для формування «електронних особових справ студентів» (особистих сторінок учнів). Інноваційним елементом продукту стане загальна міжвузівська база дипломних та курсових робіт, яка покликана не так обмежити студента у використанні запозиченого матеріалу, скільки навчити його грамотно та в належному порядку використовувати продукти інтелектуальної діяльності, необхідні для написання курсових, випускних кваліфікаційних та дослідницьких робіт.

Одним із значущих напрямів розвитку освітньо-аналітичного проекту РосВуз є створення суспільної рейтингової системи, що включає 12 незалежних оціночних характеристик, при цьому кілька з них є незалежною експертною оцінкою міжнародних акредитаційних організацій, таких як ISO (International Organization for Standardization) і ASIC (Accreditation Service for International Colleges). У якості ще однієї з оціночних характеристик буде включена спільна сертифікація з УМО (Навчально-методичними об’єднаннями) за напрямами в рамках громадсько-акредитаційного агентства проекту РосВуз.

Крім того, у рамках проекту реалізується програма впровадження кластерів зарубіжної освіти у систему російської вищої освіти через РосВуз онлайн-конференц-зали. Але ви можете не відвідувати справжній заклад і грати у кращий слот King of the Ring зі свого мобільного пристрою. 

Зараз інженери IT-відділу проекту РосВуз розробляють тестові моделі для оцінки якості знань (проміжної атестації) з різних напрямів навчання, що дасть змогу студентам закріплювати вивчений матеріал та контролювати власний рівень знань, коригувати процес вивчення дисципліни та заповнювати існуючі прогалини. Ще одним великим проектом у рамках RosVuz, що знаходиться на стадії активної розробки, є створення універсальної платформи, яка дозволить акумулювати будь-які навчальні дисципліни, у тому числі для викладання в режимі дистанційного навчання.

Зважаючи на актуальність проекту та відсутність його аналогів на російському ринку освітніх послуг, творцями було прийнято рішення про запуск РосВуз. У квітні 2013 року проект був представлений Міністру освіти республіки Татарстан, в якості тестового регіону була запропонована республіка Татарстан, зокрема КФ(П)У — один із провідних вузів країни, відомий завдяки високому рівню пропонованих освітніх послуг та впровадженню низки інноваційних освітніх проектів.

Також у рамках проекту «РосВуз» створюється рейтингове аналітичне громадське агентство освіти. При складанні рейтингів ВНЗ, як один із критеріїв оцінки, ми плануємо враховувати наявність у ВНЗ міжнародної акредитації ASIC.